Pristatymas

 •  

  PRISTATYMAS LIETUVOJE
   
  Užsakymas išsiunčiamas per 1-2 darbo dienas nuo apmokėjimo. Pristatymo laikas priklauso nuo paštomatų siuntų nurodytų terminų.
  Žinau, kad užsakymą visada norisi gauti kuo greičiau, tad iš savo pusės stengiuosi viską paruošti operatyviai, todėl dažnai užsakymai pasiekia klientus jau kitą dieną :) 

  Prekės klientui pristatomos:
  Lietuvos paštu (registruotos, pirmenybinės siuntos) arba LP Express, Omniva ir DPD siuntų savitarnos terminalus Lietuvoje – pristatymo kaina 2 eur. (Nemokamas pristatymas taikomas, kai užsakymo suma didesnė nei 40 Eur).
  Esant būtinybei gauti siuntą skubiai - Vilniaus mieste įmanomas atsiėmimas gyvai (derinama asmeniškai).

  Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes vadovaudamasis paštomatų siuntų nurodytais terminais. 
  Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.   PRISTATYMAS UŽSIENYJE

  Užsakymus į užsienį irgi siunčiam!

  Siuntimas galimas per Lietuvos paštą, detalės derinamos asmeniškai per žinutes FB paskyroje -  Pelėdos Dirbtuvė arba el. paštu info@peledosdirbtuve.lt
  Siuntimo kaina dažniausiai siekia 5-8€, galutinė kaina priklauso nuo svorio ir šalies, į kurią reikia siųsti, tad derinma individualiai. Siunčiu tik registruotas siuntas.