Tapytas Knygų Skirtukas "Ežiuolės"

 • Tapytas Knygų Skirtukas "Ežiuolės"

 •  

  Ežiuolės (Echinacea) – tai spalvingos, elegantiškos gėlės, kurios simbolizuoja stiprybę ir sveikatą. Jų ryškūs žiedai džiugina akį bei puošia sodus... gaila, kad žydėjimo sezonas netrunka neištysus metus, tačiau knygų skirtukas su ežiuolėmis džiugins nepriklausomai nuo sezono, primindamas apie gamtos grožį ir harmoniją...

  • Skirtuko išmatavimai ~57x153mm
  • Vienetinis, tapytas (ne printas)
  • Kita skirtuko pusė papildyta įkvepiančiu užrašu 
  • Skirtukas užlaminuotas, kas suteikia jam ilgaamžiškumo: apsaugo nuo susiglamžymo, drėgmės ir kitų netikėtų nemalonumų (lengvai nusivalo drėgna šluoste)
  • Papuoštas juostatėmis, kad nepasimestų tarp knygos puslapių
  • Skirtukas pateikiamas su aprašymu, vokelyje, tad puikiai tiks dovanai


  Šis vienetinis, tapytas knygų skirtukas sukurtas su meile ir dėmesiu detalėms. Kiekvienas skirtukas unikalus, tapytas akvarele - tai ne printas, tad toks skirtukas tikrai bus išskirtinis ir suteiks estetinio džiaugsmo jo savininkui – mažas meno kūrinys, atspindintis gamtos grožį ir jos nepakartojamą įvairovę. 

  Tegul šis skirtukas jus lydi kiekviename skaitymo nuotykyje, primindamas apie harmoniją, kurią galime atrasti tiek knygų puslapiuose, tiek mus supančioje gamtoje.     


 • Alternatyvios prekės

  Tapytas Minipaveikslas-magnetas "Provansas"
  Likutis: 2 vnt.

  Vienetinis, tapytas minipaveikslas-magnetas "Provansas" - mažas meno kūrinys, atspindintis gamtos grožį, jos nepakartojamą įvairovę ir harmoniją.
  Tai jaukus, praktiškas pagalbininkas ant šaldytuvo ar bet kokio metalinio paviršiaus, laikant svarbius užrašus, priminimus ar nuotraukas. Šis magnetas sujungia estetiką ir funkcionalumą, suteikdamas jūsų kasdienybei šilumos ir įkvėpimo.   

  Tapytas Minipaveikslas-magnetas "Boružėlė"
  Likutis: 1 vnt.

  Vienetinis, tapytas minipaveikslas-magnetas - mažas meno kūrinys, atspindintis gamtos grožį, jos nepakartojamą įvairovę ir harmoniją.
  Tai jaukus, praktiškas pagalbininkas ant šaldytuvo ar bet kokio metalinio paviršiaus, laikant svarbius užrašus, priminimus ar nuotraukas. Šis magnetas sujungia estetiką ir funkcionalumą, suteikdamas jūsų kasdienybei šilumos ir įkvėpimo. 

  Tapytas Knygų Skirtukas "Gėlių Puokštė"
  Likutis: 3 vnt.

  Tapytas Knygų Skirtukas "Gėlių Puokštė" - pasirinkite jums patikusį variantą. Šie vienetiniai, tapyti knygų skirtukai sukurti su meile ir dėmesiu detalėms. Kiekvienas skirtukas – mažas meno kūrinys, atspindintis gamtos grožį ir jos nepakartojamą įvairovę.
   

 • Informacija