Tapytas Minipaveikslas-magnetas "Saulės takelis"

 • Tapytas Minipaveikslas-magnetas "Saulės takelis"


 • Vienetinis, tapytas minipaveikslas-magnetas "Saulės takelis" - mažas meno kūrinys, atspindintis gamtos grožį, jos nepakartojamą įvairovę ir harmoniją.

  • Paveikslo-magneto išmatavimai ~75x75mm
  • Vienetinis, tapytas akrilu (ne printas)
  • Nugarėlėje magnetas, jis tvirtai laikosi prie metalinių paviršių, nebraižydamas jų - idealus laikant svarbius užrašus ar nuotraukas.
  • Paveikslelis dengtas apsauginiu laku, kaip ir dera tikriems paveikslams ;)
  • Pateikiamas su kortele-aprašymu, lininiame maišelyje, kurį galima bus panaudoti kitų malonių smulkmenų saugojimui.

  Dovanos idėja. Padovanokite šį paveikslėlį su atspausdinta nuotrauka ar/ir įkvepiančiu rašteliu - mažos dovanos stiprina jausmus ir sugeba praskaidrinti dieną net pačiomis niūriausiomis akimirkomis.


  Tai jaukus, praktiškas pagalbininkas ant šaldytuvo ar bet kokio metalinio paviršiaus, laikant svarbius užrašus, priminimus ar nuotraukas. Šis magnetas sujungia estetiką ir funkcionalumą, suteikdamas jūsų kasdienybei šilumos ir įkvėpimo.

  Minipaveikslai-magnetai - tai mažų paveikslų serija, kurią jums paruošė mūsų jaunoji pelėda-dukra, jos meilė piešimui, tapybai, menams įkvepia ir teikia šviesias emocijas, tad tikime, kad kiekvienas mini-paveiklas ras savo jaukius namus ir džiugins ne vieną žvilgsnį :)  

 • Alternatyvios prekės

  Tapytas Knygų Skirtukas "Boružėlės"
  Likutis: 0 vnt.

  Tapytas Knygų Skirtukas "Boružėlės" - pasirinkite jums patikusį variantą. Šie vienetiniai, tapyti knygų skirtukai sukurti su meile ir dėmesiu detalėms. Kiekvienas skirtukas – mažas meno kūrinys, atspindintis gamtos grožį ir jos nepakartojamą įvairovę.
   

  Tapytas Knygų Skirtukas "Neužmirštuolės"
  Likutis: 0 vnt.

  Tapytas Knygų Skirtukas "Neužmirštuolės" - pasirinkite jums patikusį variantą. Šie vienetiniai, tapyti knygų skirtukai sukurti su meile ir dėmesiu detalėms. Kiekvienas skirtukas – mažas meno kūrinys, atspindintis gamtos grožį ir jos nepakartojamą įvairovę.
   

  Tapytas Knygų Skirtukas "Gėlių Puokštė"
  Likutis: 3 vnt.

  Tapytas Knygų Skirtukas "Gėlių Puokštė" - pasirinkite jums patikusį variantą. Šie vienetiniai, tapyti knygų skirtukai sukurti su meile ir dėmesiu detalėms. Kiekvienas skirtukas – mažas meno kūrinys, atspindintis gamtos grožį ir jos nepakartojamą įvairovę.
   

 • Informacija